ENDEITNLESPTJPCNKRRUPLFR HYIP Rater NewBie? Read Articles    Support  Report an error
logo
|
|
New York Moscow Tokyo
Members: 7365 ,  Today: 0
Przedmowa
Informacje oglne
Inwestowanie w Internecie
HYIP
Ponzee
Systemy płatnicze
E-gold
EvoCash
E-Bullion
INTGold
NetPay
GoldMoney
StormPay
Pecunix
Bezpieczeństwo podczas pracy z elektronicznymi systemami płatniczymi
Inwestycje w HYIP
Jak uzyskiwany jest dochd
Ryzyko
HYIP: ocena adekwatności
Dokonujemy pierwszej inwestycji
Kontynuacja kampanii inwestycyjnej
Złote reguły
 
 
 
 
Article

Inwestycje w HYIP


Dokonujemy pierwszej inwestycji


A zatem przeprowadzili Państwo wszystkie niezbędne badania, przeprowadzili wstępną ocenę solidności projektu i gotowi są Państwo zainwestować środki pieniężne. Ale przed zainwestowaniem oszczędności w wybrany HYIP niech Państwo pomyślą, czy rzeczywiście jesteście gotowi zaryzykować swój kapitał. Czy nie będą Państwo żałować dokonanego wyboru? Czy nie lepiej wydać posiadane środki finansowe na zakup jakiejś przydatnej w codziennym życiu rzeczy? Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, wszystkie wysokodochodowe programy inwestycyjne związane są ze znacznym stopniem ryzyka i nawet po tym, jak przeprowadzili Państwo najbardziej szczegółową analizę interesującego Was projektu, nie ma żadnych gwarancji, że program okaże się korzystny.

Niech Państwo zapamiętają podstawową zasadę pracy z HYIP: nigdy nie inwestuje się wszystkich swoich pieniędzy w jeden projekt . Należy opracować schemat inwestycji w kilka solidnych wysokodochodowych programów inwestycyjnych jednocześnie. Nieoczekiwanie zamknąć się może nawet najpoważniejszy projekt, nie mówiąc już o różnego rodzaju piramidach. Trzeba zawsze mieć asa w rękawie. Nawet jeśli jeden z projektów się zwinie, będą Państwo mieli w zapasie trzy czy cztery inne programy, zysk z udziału w których pomoże zrekompensować stracone środki finansowe, a nawet wyjść na plus.

Uczestnicząc równocześnie w kilku programach, faktycznie zabezpieczają się Państwo przed bankructwem. Bardzo trudno wyobrazić sobie, że wszystkie projekty, których analiza potwierdziła uczciwość zamiarów organizatorów - nagle się zamkną. Dokonując inwestycji, powinni Państwo brać poprawkę na to, że nawet jeżeli zajdzie jakiś krach, tak czy inaczej wyjdziecie na plus. Niech Państwo starają się sprowadzić ryzyko do minimum.

W najpoważniejszych programach odsetki przelewane są na Państwa konto, założone w elektronicznym systemie płatniczym, raz na dobę. Ponadto solidne projekty z reguły pozwalają dokonywać automatycznej ponownej inwestycji, co znacznie zwiększa wysokość Państwa zysku.

Obliczenie przybliżonych dochodów jest bardzo łatwe. Na przykład zainwestowali Państwo pewna sumę na 2% w projekt inwestycyjny na 365 dni. Oznacza to, że bez dokonywania reinwestycji, Państwa wkład zwróci się w ciągu 55 dni, a po tym terminie zaczną Państwo osiągać zysk. W ten sposób po tym, jak minie wyznaczony okres, Państwa dochód wyniesie 720%. Jeśli podzielą Państwo kapitał na kilka części, a każdą część zainwestują w inny wysokodochodowy projekt inwestycyjny, to nawet w przypadku, jeśli połowa programów zamknie swoja działalność lub okaże się oszustwem, tak czy inaczej wyjdą Państwo na plus.

Niech Państwo zapamiętają: trzeba zabezpieczać się tak czy inaczej, nawet, jeśli jesteście przekonani co do projektu na 99%. Nawet, jeżeli obiecują Wam złote góry. Nawet, jeśli wszyscy Państwa przyjaciele i znajomi radzą zainwestować w program maksimum pieniędzy. Tak czy inaczej, niech Państwo podzielą kapitał na części i zainwestują je w różne projekty. Nawet najbardziej uczciwy HYIP w przypadku, kiedy nie uda mu się przezwyciężyć fazy upadku, może zbankrutować.

I jeszcze jedna zasada, której bezwarunkowo powinien przestrzegać każdy początkujący inwestor: nigdy nie wolno ryzykować tych pieniędzy, które boisz się stracić .

Download PDF

Disclaimer: We are in no way affiliated with any of the investment programs listed on our website. The information presented on our website is based on statistics and personal experience only. Please keep in mind that all HYIPs investments are highly risky. We do not recommend you to invest more than you can afford to lose.
Add Your Site | Link to Us | Currency Exchanges | About Us | Terms & Condition | FAQ | Sitemap | Partners

All Rights Reserved 2008-2020 HYIPRATER.NET

20989
18626092