ENDEITNLESPTJPCNKRRUPLFR HYIP Rater NewBie? Read Articles    Support  Report an error
logo
|
|
New York Moscow Tokyo
Members: 7365 ,  Today: 0
Przedmowa
Informacje oglne
Inwestowanie w Internecie
HYIP
Ponzee
Systemy płatnicze
E-gold
EvoCash
E-Bullion
INTGold
NetPay
GoldMoney
StormPay
Pecunix
Bezpieczeństwo podczas pracy z elektronicznymi systemami płatniczymi
Inwestycje w HYIP
Jak uzyskiwany jest dochd
Ryzyko
HYIP: ocena adekwatności
Dokonujemy pierwszej inwestycji
Kontynuacja kampanii inwestycyjnej
Złote reguły
 
 
 
 
Article

Inwestycje w HYIP


Złote reguły

Istnieje kilka złotych reguł, których powinien przestrzegać każdy uczestnik wysokodochodowego projektu inwestycyjnego. Lekceważenie tych reguł może doprowadzić do tego, że zamiast oczekiwanych zysków, inwestor straci wszystkie swoje oszczędności i wpadnie w długi. Złote reguły nie biorą się znikąd - opracowano je na podstawie długich lat uczestnictwa w HYIP, a zweryfikowano w najbardziej miarodajny sposób: metodą prób i błędów. Przestrzegając złotych reguł, będą Państwo mogli zminimalizować ryzyko, zmaksymalizować zysk, a w miarę możliwości uniknąć też oszustwa.

Pierwsza reguła głosi: niech nigdy nie wydają Państwo więcej pieniędzy, niż możecie sobie pozwolić . Niech Państwo pamiętają, że inwestować w wysokodochodowe projekty inwestycyjne ma sens wyłącznie "nadprogramowe" pieniądze, które zwykle wydawane są na przedmioty zbytku. Niech nigdy nie ryzykują Państwo środków, które przeważnie wydawane są na towary pierwszej potrzeby. Skrajnie nierozsądnie jest inwestować w HYIP pieniądze, odłożone na opłatę rachunków mieszkaniowych. Wysokodochodowe projekty inwestycyjne to zawsze ryzyko; to bardzo niebezpieczne narażać na ryzyko te środki, które potrzebne są do podtrzymania Państwa bieżących wydatków życiowych.

Druga złota reguła: niech nie będą Państwo chciwi . Nie pozwalajcie chciwości oślepić Was. Nawet jeżeli odsetki z programu sprawnie są Państwu przesyłane w ciągu kilkunastu miesięcy, to nie jest to jeszcze powód, żeby zastawić swój dom albo wziąć kredyt pod zabójczy procent. Nikt nie może zagwarantować, że funkcjonujący dzisiaj projekt nie zamknie się jutro. Mogą się Państwo nagle znaleźć przy pustym korycie, jeśli nierozsądnie wydacie wszystkie swoje pieniądze.

Niech Państwo nie wierzą ogromnym procentom. Z reguły wskazują one jednoznacznie na to, że projekt jest fałszywką albo piramidą. Niech Państwo pamiętają, że 30-50% comiesięcznego dochodu to zupełnie adekwatny wskaźnik. Jeśli jednak ktoś obiecuje wypłacać co miesiąc 200% sumy Państwa inwestycji, to mogą być Państwo pewni, że mają do czynienia z oszustami.

Trzecia złota reguła: niech Państwo nigdy nie zajmują się spamem . Nawet jeżeli program przewiduje wysokie premie za pozyskanie nowych współuczestników, niech Państwo nigdy nie próbują przyciągnąć dodatkowych użytkowników za pomocą rozsyłki spamu. W ten sposób można tylko zaszkodzić i sobie, i projektowi.

Czwarta złota reguła: niech Państwo utrzymują informacje o hasłach w tajemnicy . Częstym błędem początkującego inwestora jest wykorzystanie jednego i tego samego hasła dla różnych HYIP. W ten sposób oferujecie oszustom otrzymanie dostępu do konfidencjonalnych danym. Jeszcze poważniejszym błędem jest korzystanie z tego samego hasła w wysokodochodowych projektach inwestycyjnych i elektronicznych systemach rozliczeń. Oszuści zawsze zbierają hasła rejestrujących się w ich projektach użytkowników. Potem mogą oni za ich pomocą przeniknąć do elektronicznych portfeli.

Tworząc hasło, niech Państwo zwrócą uwagę, żeby było je bardzo trudno odgadnąć. Wykorzystujcie hasła, składające się z kilku słów, zawierające symbole w różnych formatach i cyfry.

Wreszcie końcowa piąta reguła: niech Państwo zawsze poddają interesujący Was projekt jak najbardziej wnikliwej analizie . Jedynie po przestudiowaniu wszystkich aspektów działalności projektu, po sprawdzeniu wszystkich posiadanych wiadomości i przeanalizowaniu dodatkowych informacji mogą Państwo wyciągnąć wstępnie wniosek: czy są to oszuści, czy uczciwi przedsiębiorcy. Jeśli opuszczą Państwo stadium analizy i bezmyślnie zainwestują wszystkie pieniądze w pierwszy z brzegu projekt, który Was zainteresował, to w przypadku jego nieoczekiwanej likwidacji będą Państwo mogli winić tylko siebie samych.

Niech Państwo nie lekceważą ani jednej ze złotych reguł. Jedynie przestrzegając ich, będą Państwo w stanie efektywnie minimalizować ryzyko. Rynek inwestycyjny nie znosi inwestorów, którzy działają na wyczucie: próbują grać, nie znając najprostszych zasad.

Download PDF

Disclaimer: We are in no way affiliated with any of the investment programs listed on our website. The information presented on our website is based on statistics and personal experience only. Please keep in mind that all HYIPs investments are highly risky. We do not recommend you to invest more than you can afford to lose.
Add Your Site | Link to Us | Currency Exchanges | About Us | Terms & Condition | FAQ | Sitemap | Partners

All Rights Reserved 2008-2020 HYIPRATER.NET

20989
18626092