ENDEITNLESPTJPCNKRRUPLFR HYIP Rater NewBie? Read Articles    Support  Report an error
logo
|
|
New York Moscow Tokyo
Members: 7365 ,  Today: 0
Przedmowa
Informacje oglne
Inwestowanie w Internecie
HYIP
Ponzee
Systemy płatnicze
E-gold
EvoCash
E-Bullion
INTGold
NetPay
GoldMoney
StormPay
Pecunix
Bezpieczeństwo podczas pracy z elektronicznymi systemami płatniczymi
Inwestycje w HYIP
Jak uzyskiwany jest dochd
Ryzyko
HYIP: ocena adekwatności
Dokonujemy pierwszej inwestycji
Kontynuacja kampanii inwestycyjnej
Złote reguły
 
 
 
 
Article

Systemy płatnicze

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.

Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.

Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.


INTGold

System rozliczeń elektronicznych INTGold został założony w 2002 roku. Firma zarejestrowana jest w Teksasie, wszystkie jej filie także zlokalizowane są na terytorium USA.

Wszystkie oszczędności, przechowywane na kontach INTGold, zabezpieczone są złotem i srebrem. Opłata za obsługę konta nie jest pobierana. Wszystkie transakcje realizowane są w czasie rzeczywistym, klienci systemu nie muszą tracić zbędnego czasu w oczekiwaniu na zakończenie operacji.

Wpłacić pieniądze na konto można za pomocą przelewu bezpośredniego z E-Gold, za pomocą Western Union i Direct Cash Deposit, a także z karty kredytowej lub za pośrednictwem przelewu bankowego.

INTGold wypłaca procenty od transakcji nowo przyciągniętych klientów i proponuje użytkownikom uczestnictwo w partnerskim programie dystrybucji kart debetowych: za każdą sprzedaną kartę partnerowi doliczany jest bonus premiujący w wysokości pięciu dolarów.

Zarejestrować nowe konto w systemie rozliczeń elektronicznych INTGold mogą Państwo na stronie internetowej - https://intgold.com .

Download PDF

Disclaimer: We are in no way affiliated with any of the investment programs listed on our website. The information presented on our website is based on statistics and personal experience only. Please keep in mind that all HYIPs investments are highly risky. We do not recommend you to invest more than you can afford to lose.
Add Your Site | Link to Us | Currency Exchanges | About Us | Terms & Condition | FAQ | Sitemap | Partners

All Rights Reserved 2008-2020 HYIPRATER.NET

20989
18626092