ENDEITNLESPTJPCNKRRUPLFR HYIP Rater NewBie? Read Articles    Support  Report an error
logo
|
|
New York Moscow Tokyo
Members: 6360 ,  Today: 0
Przedmowa
Informacje oglne
Inwestowanie w Internecie
HYIP
Ponzee
Systemy płatnicze
E-gold
EvoCash
E-Bullion
INTGold
NetPay
GoldMoney
StormPay
Pecunix
Bezpieczeństwo podczas pracy z elektronicznymi systemami płatniczymi
Inwestycje w HYIP
Jak uzyskiwany jest dochd
Ryzyko
HYIP: ocena adekwatności
Dokonujemy pierwszej inwestycji
Kontynuacja kampanii inwestycyjnej
Złote reguły
 
 
 
 
Article


Systemy płatnicze

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.

Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.

Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.


NetPay

NetPay pojawił się na początku 2001. roku i od tej pory uważany jest za jeden z najsolidniejszych i najpoważniejszych elektronicznych systemów płatniczych. Firma zarejestrowana jest w Panamie, posiada dużą liczbę klientów.

Wszystkie środki, ulokowane na kontach NetPay, zabezpieczone są złotem.

Środki finansowe przelewane są na rachunki w systemie NetPay w czasie rzeczywistym. Firma ściśle współpracuje z innymi systemami rozliczeń elektronicznych, w tym z E-Gold.

Założenie konto jest bezpłatne, dodatkowe opłaty za obsługę nie są pobierane. Pieniądze można przelać do systemu z innego systemu płatniczego. Wysokość opłaty manipulacyjnej wynosi 1% od przelewanej sumy.

NetPay wypłaca kwotę 15 USD za pozyskanie każdego nowego klienta, zamawiającego kartę debetową.

Rejestracji konta w elektronicznym systemie płatniczym NetPay można dokonać pod adresem internetowym - https://www.netpay.tv .

Download PDF

Disclaimer: We are in no way affiliated with any of the investment programs listed on our website. The information presented on our website is based on statistics and personal experience only. Please keep in mind that all HYIPs investments are highly risky. We do not recommend you to invest more than you can afford to lose.
Add Your Site | Link to Us | Currency Exchanges | About Us | Terms & Condition | FAQ | Sitemap | Partners

� All Rights Reserved 2008-2018 HYIPRATER.NET

20986
18626089